Khloe Kardashian ‘i vjedh’ Kim fustanin ikonik dhe i la të gjithë pa fjalë me format e saj

Shumicën e shqiptarëve i terrorizojnë jo vetëm “fantazmat e tmerrshme të së shkuarës”, por më shumë trashëgimtarët e ish-diktaturës!

Në një deklaratë të tij ish-ambasadori i SHBA- së në Tiranë më 1991-1994, Rayerson, me dëshirë…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Lavrov të hënën në Beograd, Vuçiq e quan vizitë të komplikuar

Story i radhës

Fury do të rikthehet nëse i ofrohet…

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish