Kaq ishte, ndahen Donald dhe Trixa?!

Pas gjithë trazirave që ndodhën, Trixa ka vendosur të mbaje anën e Donaldit dhe të mos shkojë ne regjistrimin e post BB VIP.

Por pas kësaj çifti nuk janë parë më në shoqërinë e njeri tjetrit, Donaldi ka qenë me Romeon e miqtë e tij, ndërkohë që Trixa nuk ka qenë askund.

Se fundmi burime për Neës31 kane treguar se Trixa ka shkuar me vonesë në festen e Top Channel dhe se nuk ka pasur asnjë kontakt me Donaldin. Ai në anën tjetër është duke qëndruar me Romeon dhe Elgitin, i veshur si Spiderman.

Mesa duket çifti janë duke kaluar një krize ose janë ndarë përfundimisht. Ndoshta shkak mund të jetë bere edhe ikja e Trixes në Dubai, pasi siç është shprehur Donaldi teksa ishte në shtëpi: “Nëse ka ikur jashtë, nuk i flas më!”

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Sezon i vështirë për Maguire

Story i radhës

Media gjermane: Koha për sanksione të ashpra të BE-së është tani, ndryshe nuk ndalet Putini!

Të fundit nga