Kaq gjoba trafiku u shqiptuan në 24 orët e fundit në Kosovë

Kosova11 mars 2022

Komunat e rajonit të Prishtinës takohen për një bashkëpunimi ndër-komunal

Komuna e Prishtinës organizon takim koordinues me Komunat e rajonit të Prishtinës, përfaqësuesit  e OSBE-së, Ministrin e MAPL, Elbert Krasniqi, drejtorin e AKK, Sazan Ibrahimi, si dhe përfaqësues tjerë komunal, me qëllim të fillimit…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Edi Rama dhe Aleksandër Vuçiq, si dashuria e Romeos dhe Zhulijetës

Story i radhës

Rama njofton bashkëbisedim me qytetarët për paketën e rezistencës sociale

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish