Kapitenit i Senegalit e ndjen se është koha për një sfidë të re

Sulmuesi i Liverpool-it, Sadio Mane raportohet se është duke e menduar largimin nga Anfield në fund të këtij sezoni.

“Goal” shkruan së kapitenit i Senegalit e ndjen se është koha për një sfidë të re.

Agjentët e Mane-s tashmë kanë kontaktuar me Real Madridin dhe Barcelonën, dy skuadrat e mëdha spanjolle, derisa thuhet se edhe Atletico Madrid është duke e vëzhguar situatën e lojtarit.

Mane, i cili sapo e ka udhëhequr Senegalin drejt triumfit në Kupën e Kombeve të Afrikës, ka më pak se 18 muaj kontratë me Liverpooli-n.

Mane në prill mbush 30 vjet, ai preferon një sfidë të re në futbollin evropian.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Sot duken komplet ndryshe, a e njohët çiftin e famshëm 29 vite më parë (FOTO LAJM)

Story i radhës

Daja i 50-vjeçares që u vra nga burri zbulon detaje tronditëse: Ishte me të meta mendore, ajo nuk e la për hir të fëmijëve

Të fundit nga