Sot duken komplet ndryshe, a e njohët çiftin e famshëm 29 vite më parë (FOTO LAJM)

Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë ndër çiftet më të dashura shqiptare. Këngëtarët kanë fituar zemrat e publikut me thjeshtësinë që i karakterizon dhe gjithmonë flasin hapur për marrëdhënien e tyre, duke treguar se janë shumë të dashuruar.

Gjithashtu ato komentohen shumë për pamjen e tyre dhe paraqitjen shumë të bukur e të rregullt.

Por a i njohët në këtë foto para gati 30 vitesh.

Të dy duken shumë ndryshe. Mihrija me flokë të errët dhe Naimi me flokë të gjatë.

Prindërit e Platorit duket se kanë ndryshuar shumë pamjen, por jo rininë që i karakterizon.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Një person me integritet dallohet nga këto 8 shenja

Story i radhës

Kapitenit i Senegalit e ndjen se është koha për një sfidë të re

Të fundit nga