Hyseni mban konferencë të jashtëzakonshme, shpalos disa keqpërdorime

Kryetari i Gjilanit, Alban Hyseni sot do të mbajë konferencë të jashtëzakonshme.

Në njoftimin dërguar mediave, theksohet se Hyseni do të shpalos gjetjet për keqpërdorime dhe dërgimin e lëndës për padi.

“Ju njoftojmë se kryetari Alban Hyseni sot (21.03.2023) do të shpalos gjetjet për keqpërdorime dhe dërgimin e lëndës për padi.

Konferenca mbahet nga ora 16:00, në Zyrën e Kryetarit”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zbulohet plani i bujshëm i Britanisë së Madhe për t’i dhënë fund luftës në Ukrainë

Story i radhës

Ofronin prostitucion në këmbim të parave, arrestohen një burrë dhe një grua

Të fundit nga