Ofronin prostitucion në këmbim të parave, arrestohen një burrë dhe një grua

Një shtetase e Shqipërisë dhe një burrë në Pejë janë arrestuar për veprën “Marrje me prostitucion”.

Në raport 24 orësh të policisë bëhet e ditur se të njëjtit janë arrestuar nën dyshimin për aktivitete prostitucioni në këmbim të parave, njofton Klankosova.tv.

Pas intervistimit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Story i mëparshëm

Hyseni mban konferencë të jashtëzakonshme, shpalos disa keqpërdorime

Story i radhës

Tërmet i fortë shkund Greqinë, regjistrohen mbi 30 pasgoditje

Të fundit nga