Horoskopi ditor, e Martë 5 Mars 2024

Dashi

Nëse nuk doni të bëni një ndryshim shumë drastik në stilin tuaj aktual të jetës, tregohuni më të sigurtë në pozicionimin tuaj. Në dashuri do të ndiheni të vënë në provë nga xhelozia e partnerit/es tuaj.

Demi

Mund të keni një takim të papritur me një person që do ju ngrejë moralin, sidomos nëse gjatë javëve të fundit jeni ndjerë të lënë pas dore, sa i takon anës sentimentale. Kjo ditë do të jetë mjaft e favorshme për të nisur një aventurë profesionale.

Binjakët

Duhet të përballoni një ditë e cila do ju gjejë më të lodhur dhe më nervoz se zakonisht, ndoshta për shkak të një personi që do të vërë në provë të fortë durimin tuaj. Mos u tregoni shumë kontradiktorë, por mundohuni të bëni vetëm detyrat tuaja.

Gaforrja

Parashikohet një periudhë interesante, e mbushur me takime dhe sukses profesional. Gjithsesi ankthi dhe nxitimi do të jenë armiqtë tuaj kryesor. Në dashuri do të jeni më harmonik, por duhet të mundoheni të jeni më shumë pjesëmarrës në çështjet që kanë të bëjnë me familjen.

Luani

Kjo ditë ju fton që të kaloni më shumë kohë me familjen tuaj. Doni të ndiheni të dëgjuar në vendin tuaj të punës, kështu që mundohuni që të jeni më autoritar dhe të vendosur.

Virgjëresha

Kjo ditë do iu gjejë protagonistë sa i takon një takimi intrigues që do të zgjojë sensualitetin tuaj. Në vendin tuaj të punës duhet të jeni më të kujdesshëm me organizimin e një eventi të rëndësishëm që ka të bëjë me një projekt të ri.

Peshorja

Jini të ndershëm me veten tuaj dhe mos vijoni me një projekt tek i cili nuk besoni, pasi në të kundërt do të ishte humbje kohe. Tregohuni të gatshëm të bëni për vete një person që e keni përzemër prej kohësh.

Akrepi

Ka disa objektiva të cilat ia keni vendosur vetes tuaj këtë periudhë, kështu që përqendrohuni sa më shumë dhe mos u hutoni nga ankthet e të tjerëve. Në dashuri, ky është momenti më i mirë për të nisur një histori të re.

Shigjetari

Përqendrojini mirë të gjitha energjitë tuaja, në mënyrë që të mos shkojnë dëm. Në dashuri do të keni mundësi të mira për të bërë një propozim të rëndësishëm ndaj një personi që pëlqeni.

Bricjapi

Kjo javë do të rezultojë shumë e suksesshme sa i takon aftësive tuaja drejtuese, sidomos nëse jeni në kërkim të stimujve të rinj për karrierën tuaj. Favorizohen takimet, ndaj mos jini të ndrojtur.

Ujori

Mundohuni të jeni të fortë dhe mos të bini pre e instinkteve, pasi do të jeni shumë intensiv dhe do të humbini kontrollin e veprimeve tuaja. Për të shmangur situatat e sikletshme, mundohuni që të ruani një profil të ulët, sidomos në dashuri.

Peshqit

Kjo ditë do të jetë mjaft interesante për të studiuar strategji të reja, të cilat mund të parandalojnë vonesa të mundshme në vendin e punës, sidomos nëse jeni në prag të nisjes së një projekti të ri. Kjo ditë do të jetë shumë e kënaqshme, ndaj mundohuni të jeni më kurajoz sa i takon investimeve.

Story i mëparshëm

Edhe një mirënjohje për Erjonën – e cila dëshmoi se vërtetë ka vlera

Story i radhës

Shmyhal: Ukraina ka nevojë për 37 miliardë dollarë ndihmë këtë vit

Të fundit nga