“Hajde, hajde gurbetçarë”, Saranda Krasniqi ju dedikon një këngë të mrekullueshme

Me tekst të Sami Aliut dhe muzikë nga Xheni, këngëtarja e njohur Saranda Krasniqi vjen me një super projekt të cilin ua dedikon pikërisht gurbetçarëve.

“Hajde, hajde gurbetçarë”, titullohet ky projekt që e sjellë Sarandën në një formë më ndryshe.

Për dukjen e saj është përkujdesur Diana Makeup artist, për veshjen Diba Celina dhe videoklipin e këtij projekti e ka punuar Artfabe.

Ndryshe, ky është i disati projekt i këngëtares së njohur kosovare e cila nuk din të ndalet me këngë e projekte të shumta si dhe angazhime në ahengje të ndryshme familjare, e kërkuar gjithandej për shkak të vokalit të saj të mrekullueshëm.

Story i mëparshëm

Sulmet me gjilpëra në klubet e natës në Evropë po ngatërrojnë autoritetet

Story i radhës

A do të ketë zgjedhje në Tetovë? Qeveria: Nuk është diskutuar për këtë çështje

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish