​Gerard Pique me të dashurën e tij të re në pushime, organizoi një festë për familjen dhe miqtë

Gerard Pique së fundmi ka udhëtuar në Pragë për një pushim dimëror me të dashurën e tij të re Clara Chia Marti.

Ish-ylli i Barcelonës është në një lidhje me Clara (23) pas ndarjes me këngëtaren Shakira.

Pique nuk humbi kohë duke bërë një dalje publike me Clara pas ndarjes nga Shakira në qershor të këtij viti. Çifti i sapomartuar tashmë po shijon pushimet me miqtë dhe familjarët, ndërsa gjatë pushimeve kanë organizuar edhe një festë.

Pique dhe Clara u panë duke dalë nga hoteli Marriott në Pragë në fillim të kësaj jave, pasi ishin nisur për në kryeqytetin çek. Ish-mbrojtësi u arratis pas një beteje gjyqësore me Shakirën në fillim të muajit.

Dyshit iu bashkuan vëllai i Pique, Marc dhe miqtë e tij. Pique kishte kohë të lirë për të shkuar me pushime pas pensionimit të tij të fundit nga futbolli.

Studentja e re fitoi zemrën e futbollistit teksa ishte ende me Shakirën dhe mediat spekuluan se këngëtarja e gjeti shoqëruesin e saj të përjetshëm në tradhti bashkëshortore.

Clara shkon mirë me miqtë dhe familjen e tij. Dyshohet se ajo ka komunikim të shkëlqyer me të gjithë në jetën e tij, gjë që Shakira nuk e bën dot prej 12 vjetësh.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vjen rrëfimi shokues i legjendës së njohur: Në burg donin të më vrisnin për këtë arsye absurde

Story i radhës

Strakosha do e mbylli ëndrrën e Premier League para kohe

Të fundit nga