Vjen rrëfimi shokues i legjendës së njohur: Në burg donin të më vrisnin për këtë arsye absurde

Boris Becker ka treguar se dikush është përpjekur që ta vrasë në burg, vetëm sepse ish-tenisti kishte krijuar miqësi me të burgosur me ngjyrë.

55-vjeçari gjerman, i cili qëndroi 8 muaj në një burg anglez pas falimentimit të tij, theksoi për televizionin gjerman “Sat TV” se ishte me fat që nuk pësoi gjë.

“Ishte një i dënuar për vrasje aty brenda që donte të më vriste mua. Nuk e pranonte dot që isha shok me të burgosur me ngjyrë. Mendonte se shokët e mi nuk do të më ndihmonin”, tregoi Becker.

Më tej, ai tha edhe se burgu kishte dy të “mira”: “Ishte i mirë për shëndetin, pasi nuk kishte alkool aty. Gjithashtu, më bëri të shkoja në kishë çdo ditë”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Mickoski: Sa më gjatë që kjo qeveri të qëndroj në pushtet, aq më pak njerëz do mbeten në Maqedoni

Story i radhës

​Gerard Pique me të dashurën e tij të re në pushime, organizoi një festë për familjen dhe miqtë

Të fundit nga