Fushata e PS-së në Shkodër/ Takimet e kandidates Majlinda Angoni me banorët

Kandidatja socialiste për bashkinë Shkodër, Majlinda Angoni e vijoi fushatën zgjedhore.

Ajo u takua me drejtuesit e organizatave të kësaj force politike në këtë qytet.

“Me energjinë dhe mbështetjen e Partisë Socialiste, do të bëjmë më të mirën për të ardhmen e Shkodrës sonë”, u shpreh Angoni.

Ministrja Edona Bilali dhe deputeti Benet Beci, e cilësuan Majlinda Angoni si figurën ideale për t’i kthyer Shkodrës dinjitetin.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Lewandowski: Ky Bayern ka probleme, si i shkunda shokët në pushim

Story i radhës

​Rama dhe Idrizi diskutojnë për bashkëpunimit ndërkomunal

Të fundit nga