Formacionet zyrtare Southampton-Everton, Broja në sulm për të hyrë në histori

Formacionet zyrtare Southampton-Everton, Broja në sulm për të hyrë në histori.

Pas pak do të luhet sfida midis Southampton dhe Evertonit.

Armando Broja do të jetë titullari I besuar i “The Saints” për të tentuar të dëmtojë mbrojtjen e Evertonit.

Nëse sulmuesi i kombëtares sonë shqiptare do të arrijë të shënojë sot, do të hyjë në historinë e Southampton.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Numër i vogël i qytetarëve vaksinohen në shesh gjatë vikendit

Story i radhës

Bill Gates: Covid-19 po largohet, por po vjen një pandemi e re

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish