Formacionet zyrtare: Inter – Roma

Sonte (e martë) do të zhvillohet përballja interesante mes Interit dhe Romës, në kuadër të çerekfinales së Kupës të Italisë.

Dy skuadrat duan vetëm fitore, në mënyrë që të sigurojnë kualifikimin në fazën tjetër.

Formacionet e zgjedhura nga Simeone Inzaghi, respektivisht Jose Mourinho tashmë janë bërë publike.

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, Skriniar, Bastoni; Darmian, Barella, Brozovic, Vidal, Perisic; Dzeko, Sanchez

Roma: Rui Patricio; Mancini, Smalling, Ibanez; Karsdorp, Sergio Oliveira, Veretout, Vina; Mkhitaryan; Zaniolo, Abraham

Ndeshja nis në ora 21:00 dhe zhvillohet në “Giuseppe Meazza”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Qeveria aktivizon numrin 112

Story i radhës

Dashuri, seks dhe sherre brenda në shtëpi/ Këto janë çiftet e krijuara në Big Brother

Të fundit nga