Enca shfaqet shfaqet bombastike në Dubai, nxjerr gjoksin shpërthyes

Këngëtarja Enca Haxhia ka vazhduar vizitat e saj të shtrenjta në qytetin e “mëkateve” të Lindjes, Dubain

Ajo vazhdimisht udhëton në Dubai, ku vjen me foto të ndryshme të saj.

Këngëtarja dhe personi i vetëm i njohur shqiptar që është pjesë deri tani zyrtarisht e faqes erotike, Only Fans (në të cilën faqe shiten foto nudo”, edhe kësaj radhe është paraqitur duke shijuar lukset që i afron ky qytet.

“Gjendja ime momentale është vetëm ta jetoj jetën”, ka shkruar ajo – teksa shihet në pishinën e terasës duke bërë foto provokative. 

Image

Enca Haxhia

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Kuka zbulon se kush është xhudistja e re nga e cila pret suksese të mëdha në arenën ndërkombëtare

Story i radhës

Gati një mijë ndërtesa të shkatërruara në Kharkiv

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish