Einxhel dhe Dagz të pandashëm, marrin vëmendje gjatë festës së BBV

Në mesin e çifteve të krijuara në shtëpinë e BBV është edhe Einxhel-Dagz.

Lidhja e tyre filloi gjatë rrugëtimit të tyre në “Big Brother VIP”

Pas daljes së tyre nga shtëpia e famshme, lidhja e tyre po vazhdon edhe jashtë.

Image

Einxhel dhe Dagz

Në festën e mbrëmshme të organizuar nga Top Channeli, ata hynë live për ndjekësit e tyre ku u shfaqën në momente intime, teksa i dhuronin njëri tjetrit shumë dashuri.

Kujtojmë se Einxhel ka arritur të prekë finalen e madhe, ndërsa Dagz ishte larguar javë më parë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Nuk ndalet Putin, kërkesa e tij e fundit paralajmëron se do të sulmojë Ukrainën

Story i radhës

Puna e dy muajve, brenda tunelit të hapur në Tiranë për të grabitur bankën

Të fundit nga