Edonis Muja lanson projektin ‘Mamacita’

Edonis Muja lanson projektin ‘Mamacita’ Ai ka ardhur me projektin e tij të ri muzikor. ‘Mamacita’ quhet kënga e re e Edonis Mujës, që u lansua këtë mbrëmje, shkruan Syri Kosova.

Kënga është prodhim i Bigdeal Records sa i përket producimit, kurse, vija melodike dhe teksti u bë nga Lum Dakaj.

‘Mamacita’ u finalizua edhe me klip nga Smart Motion, e publikuar në platformën Fole Publishing, kompania që merret me të drejtat e autorit të këngës. Edonisi është një emër që premton në estradën shqiptare, pasi, ka një zë unik.

Story i mëparshëm

TikTok ka plane të mëdha për të hyrë në industrinë gaming

Story i radhës

Berisha nga Korça: Opozita e vërtetë do ta shpëtojë vendin nga ‘regjimi’

Të fundit nga