​Dybala-Inter, komplikohet tretativa

Siç raportohet nga “Sport Mediaset”, rruga që do ta çonte Dybalan drejt Interit duket se po komplikohet dita ditës.

Ekziston një kufi rreziku edhe sepse Antun, agjenti i argjentinasit, kontaktoi me Atletico Madridin në mëngjes për të kuptuar nëse “Colchoneros” mund të rikthehen në garë për ish-yllin e Juventusit.

Oferta e zikaltërve nuk ndryshon (5 milionë në vit plus bonuse), por në çdo rast Interi nuk mund të mbyllë marrëveshjen për Dybalan pa largimin e Sanchez.

Kiliani po refuzon ofertat e ndryshme, të fundit në rend kronologjik edhe Villarrealin dhe Aston Villan dhe paraqet një problem për Nerazzurrët.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Demi Rose i vë flakën rrjetit, tifozja e Realit shfaqet nudo: Gjeta parajsën

Story i radhës

Kryetari Idrizi numëron ndryshimet që arriti në komunën e Vushtrrisë – ja në cilat fusha u fokusua

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish