Dy aksidente tragjike te “Pllastikat” në Shkup

Një këmbësor ka humbur jetën pasditen e sotme në rrugën te lokacioni i njohur Te Plastikat në Shkup.

Ky është aksidenti trafiku në të cilin një këmbësor ka mbetur i vdekur brenda dy ditësh në të njëjtin vend.

Sipas policisë, dje rreth orës 14:14 minuta është raportuar se në bulevardin Nikolla Karev përballë kryqëzimit “Detelinka” vetura “Opel Corsa” e drejtuar nga 28-vjeçar nga Shkupi ka goditur  një 86-vjeçar, i cili ka pësuar lëndime të rënda trupore të konstatuara në Kompleksin Klinikë “Nënë Tereza”.

Autoritetet shtetërore janë duke hetuar rastet.

Story i mëparshëm

U akuzua për vrasjen e ish-spiunit rus dhe kritikut të Kremlinit, ndërron jetë nga koronavirusi ish-oficeri i KBG

Story i radhës

Qytetarë paguajnë avokatët e milionerave

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish