Dukagjini – Ballkani, ky është rezultati i pjesës së parë

Ndeshje e mirë po zhvillohet në stadiumin “18 Qershori” në Klinë, mes Dukagjinit dhe liderit Ballkanit.

Pjesa e parë mbyllet pa gola, ku pritet një pjesë e dytë më atraktive.

Të dyja skuadrat po japin maksimumin.

Dukagjini synon tre pikë në luftë për mbijetesë e Ballkani për titullin e kampionit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kovaçevski: Është koha për të vepruar – zgjerimi i BE-së tani është çështje e rëndësisë gjeostrategjike

Story i radhës

Bieta s’e ka problem të vendosë moshën mbi tortë

Të fundit nga