Bieta s’e ka problem të vendosë moshën mbi tortë

Me dy shoket e saj më të mirë, Bieta Sulo ka treguar se si e ka gjetur kjo ditëlindje, me shumë dashuri duke fryrë qirinjtë e tortës.

“… kështu e pritëm edhe këtë 9 prill.

Me 2 çunat e mi, i vogli s’e ka hiç problem të presë orën 12, por shumë ama t’i rezistojë tortës.

Ps. shija e tortës edhe kësaj here ishte përzgjedhur nga shef Kroi: me shuuuumë fruta të freskëta pylli”, ka shkruar moderatorja dhe autorja e pasdites në Top Channel.

Sulo sot feston 37 vjetorin, vite këto që duken se e kanë bërë të duken gjithnjë e më e freskët dhe e ëmbël. Ndonëse koha ka vazhduar intinerarin e saj, duket se për Bietën ka ndalur paksa, duke na ngjallur dëshirën të dukemi po aq në formë sa ajo në po të njëjtën moshë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Dukagjini – Ballkani, ky është rezultati i pjesës së parë

Story i radhës

Luhanski mbetet i rrezikuar – nevojiten evakuime shtesë

Të fundit nga