Driton Kuka me armatën e xhudisteve drejt atdheut

 Selektori i kombëtares së Kosovës, Driton Kuka, me garueset e tij po kthehet në atdhe.

Trajneri më i mirë në botë është krenar me sukses, tri të arta e dy të bronzta në Lojërat Mesdhetare.

Distria Krasniqi, Laura Fazliu, Loriana Kuka fituan medaljet e arta, kurse dy të bronzta nga Akil Gjakova dhe Flaka Loxha.

Driton Kuka me armatën e xhudisteve drejt atdheut!

 “Drejt atdheut…

Pesë medalje për Kosovën!

Ekipi do ec tutje drejt Lojërave Olimpike – ‘Paris 2024’”, njofton Driton Kuka.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Juventus i ndryshon numrin Chiesa-s

Story i radhës

Më shumë se 20 persona u zhdukën në mbytjen e anijes pranë Hong Kongut

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish