Juventus i ndryshon numrin Chiesa-s

Te Juventusi kanë nisur që të zyrtarizojnë numrat për sezonin e ri, që në fakt konfirmojnë dhe zërat në merkato.

Federico Chiesa tashmë do të mbajë fanellën me numrin 7, që sezonin e kaluar u mbajt nga Vlahovic.

Sulmuesi serb nga ana tjetër gjithashtu do të ndryshojë numër, pasi tashmë do ta shohim me 9-tën mbi shpinë.

Numri 10 mbetet i lirë për Paul Pogba, për të cilin është çështje ditësh zyrtarizimi për transferimin.

Di Maria me shumë mundësi do të ketë numrin 21 ose 22.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Sunny Hill do të mbahet në parkun e Gërmisë

Story i radhës

Driton Kuka me armatën e xhudisteve drejt atdheut

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish