Detaje të reja/ 16 vjeçari në Banjën e Tetovës dyshohet se u vra e dashura

Tetovë, 22 Dhjetor – Edhe pse në mëngjes dyshohej për vetvrasaje, pas oduksionit të kryer në Shkup 16 vjeçari trupi i pajetë i gjetur në banjën e Tetovës dyshohet të jetë vrarë nga e dashura e tij.

 

Sipas informatave të Alsat një person është arrestuar në dyshime për vrasje të të miturit fjala është për një vajzë e lindur ne vitin 2005.

Sektori i punëve të mbrendshme të Tetovës për momentin është duke hetuar me dyshime edhe për involvim të një personi tjetër.

Burimi: zhurnal.mk

Story i mëparshëm

Në këtë datë është Hëna e Re e fundit për vitin 2022: Ja pse s’duhet ta humbisni!

Story i radhës

Nisur nga Eno dhe Ledioni: Si të silleni kur shoku bëhet shefi juaj

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish