Del videoja/ Donaldi dhe Bora në një tavolinë, aktori i ndez cigaren dhe bisedojnë

Të gjithë ata që i mundoi dëshira e bashkimit të Donaldit me Borën, kanë lajme të mira.

Ata janë parë dhe filmuar nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Kjo ndodhi mbrëmjen e kaluar në eventin e Valdrin Sahitit, ku ky i fundit prezantoi koleksionin e tij të ri. Dyshja janë parë për herë të parë bashkë në publik që pas përfundimit të Big Brother VIP.

Bora u shfaq e veshur me një fustan nga koleksioni i ri i stilistit dhe mori vëmendjen e të gjithëve teksa sfiloi në tapetin e kuq.

Pas sfiladës, dyshja u pa së bashku nën shoqërinë e disa miqve të tjerë. Donaldi dhe Bora shihen duke biseduar, ndërsa nuk mungon edhe kujdesi nga ana e aktorit. Ai i ndez cigaren ish-it të tij.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Moti sot me diell dhe i ngrohtë, temperatura deri në 32 gradë

Story i radhës

​Zelensky vlerëson operacionin e evakuimit të Mariupolit

Të fundit nga