Dafina Zeqiri shfaqet unike dhe tërë shkëlqim në imazhet e reja në Instagram

Dafina Zeqiri është padyshim një prej artisteve më të dashura dhe më të suksesshme të estradës shqiptare.

Këngëtarja e njohur krahas angazhimeve profesionale iu qëndron afër fansave të saj edhe me postime të ndryshme në rrjetet sociale.

Vetëm më Instagram krijuesja e hitit “Llafe llafe” numëron mbi 1.7 milion ndjekës, ku së fundmi postoi edhe disa imazhe të reja mahnitëse.

E veshur me një xhaketë të gjatë nga lëkura, Dafina u shfaq me një stil të veçantë të flokëve me balluke dhe makijazh të theksuar.

“Ti”, ishte mbishkrimi që Dafina vendosi sipër fotografive që brenda pak minutash mori mijëra pëlqime dhe qindra komente.

Ndërkaq, aktualisht këngëtarja po shijon suksesin e këngës “Dashni” që e solli në bashkëpunim me Muma.

Projekti i dyshes po pritet mirë nga ana e fansave, ndërsa brenda pak ditësh ka grumbulluar mbi 5 milionë klikime në kanalin zyrtar në YouTube.

Dafina përndryshe mbetet e angazhuar edhe me koncerte dhe mbrëmje të shumta muzikore.

Image

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Bitcoin and Ethereum Consolidate, AAVE and CAKE Jump

Story i radhës

Punonjësi i shpëtimit vdes nga plagët në shpërthimin në Kharkiv

Të fundit nga

Partizani mposht Lubotenin

Partizani ka mposhtur Lubotenin në përballjen e vlefshme për xhiron e gjashtë të Ligës “Gjergj Kastrioti”,

AlbanianMacedonianEnglish