SHÇBA del me njoftimin e rëndësishëm

SHÇBA ka reaguar pasi një efektiv i Gardës së Republikës kanosi me armë zjarri një grup banorësh protestues në Paskuqan. SHÇBA thotë se po verifikon rastin dhe do të marrë masa pasi