Capital T publikon këngën “Përjetësisht”

Artisti i njohur Capital T, ka publikuar projektin më të ri muzikor të titulluar “Përjetësisht”.

Kjo këngë është ripërpunim i këngës së kënduar nga Ritmi i rrugës në bashkëpunim me Besnik Qakën.

“Përjetësisht” është pjesë e albumit të ri të artistit, që e publikoi para një muaji.

Këtë këngë Capital T e ka përcjellë edhe me një videoklip.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Krahasimi i fuqisë ushtarake të Ukrainës dhe të Rusisë, shihni dallimet

Story i radhës

Lojtari i Besës pensionohet nga fanella e Përfaqësueses së Bonjës dhe Hercegovinës 

Të fundit nga