Blerona Zeqiri e bën dimrin verë me imazhet e fundit

Story i mëparshëm

Përmbyset autobusi turistik në Brazil, 2 të vdekur dhe 40 të plagosur

Story i radhës

Kirgistani shkarkon 21 doganierë si pjesë e përpjekjeve për të luftuar korrupsionin

Të fundit nga