Basha: Të rinjtë e FRPD kanë zgjedhur të ardhmen

Basha postoi nē rrjetet sociale mbresat e takimit të fundit zhvilluar te marten pasdite me te rinjte e FRPD.

Sipas kryedemokratit, te rinjte demokrate kane zgjedhur te qendrojne perballe qeverise dhe te fitojne.

Me energjinë dhe potencialin e tyre të jashtëzakonshëm, të rinjtë e FRPD kanë zgjedhur të ardhmen, kanë zgjedhur të qëndrojnë, të përballen dhe të fitojnë kundër qeverisë më të korruptuar në Europë.

Kanë qenë gjithmonë të rinjtë ata që kanë sjellë ndryshimin, sot janë sërish gati të ndryshojnë Shqipërinë dhe të ndërtojnë një të ardhme më të mirë.”, shkruan Basha.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Southampton i gatshëm të bëjë ofertë rekorde për Brojën

Story i radhës

167 pacientë me Coronavirus po marrin trajtim mjekësor në ShSKUK

Të fundit nga