Arjola e eliminuara e parë nga shtëpia e Big Brother Albania VIP

Ka ardhur edhe i eliminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Albania VIP 

Është kjo Arjola, e cila është eliminuar sonte nga shtëpia. 

Më vonë pritet që të mësohet edhe finalisti i katërt dhe i eliminuari i fundit nga Big Brother. 

Në garë për një vend në finale janë Monika dhe Einxhel.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Forlan i rikthehet futbollit

Story i radhës

FDA shtyn vendimin mbi vaksinën kundër COVID-19 për fëmijët nën 5 vjeç

Të fundit nga