Ardian Bujupi qartëson thashethemet për Jasminën

Këngëtari Ardian Bujupi ka publikuar deri tani dy projekte interesante verore. Bëhet fjalë për bashkëpunimin e tij “Aventura” me Noizyn si dhe këngën e fundit me reperin Ledri Vula, “Gelato”.

“Më ka pëlqyer emri gjithnjë si tingëllon fjala “Gelato” e përdorin, italianët, gjermanët, dhe cdo kush”, ka thënë Ardiani në një intervistë për “Pushime On Top”.

E pyetur nga gazetarja Irini Meçe edhe për thashethemet e fundit që po qarkullojnë për të dhe Jasminën, Ardiani tha se, “Jasmina është shoqja ime, më ka ndihmuar me klipin unë i çmoj njerëzit që më ndihmojnë. C’ka ndodh në jetën personale mbetet personale”, duke mos treguar më shumë se kaq.

Ndërsa përsa i përket projekteve të tij muzikore ai ka thënë se me këto dy këngë e ka mbyllur verën 2022.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ish-këshilltari ligjor i zotit Trump, dëshmi në Kongres mbi 6 janarin

Story i radhës

Besim Dogani: Ndërtimi i identitetit duke fyer popullin shqiptar nuk meriton respekt

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish