Aksion blic në Korçë, policisë vendore i bashkohet dhe ajo e Tiranës, një i shoqëruar

Aksione blic nga drejtoria vendore e policisë së juglindjes, në bashkëpunim me atë të Tiranës.

Kontrollet kanë nisur ditën e sotme, ndërkohë që një shtetas është shoqëruar me furgon në polici.

Nuk dihen ende rrethanat. Kontrollet prej pak kohësh po vijojnë në të gjithë vendin për armëmbajtje pa leje, persona në kërkim e po ashtu për ata që merren me trafik droge.

Priten të dhëna zyrtare nga policia lidhur me aksionin e sotëm.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Toma, lojtar i St. Gallenit

Story i radhës

Po kërkohet nisja e hetimeve për ‘Prishtina Parking’

Të fundit nga