Aksident i rëndë në aksin Rrogozhinë-Peqin, 2 persona në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Rrogozhinë-Peqin. Si pasojë e përplasjes së fortë 2 persona ndodhen në gjendje të rëndë.

Përplasja ka ndodhur mes një mjeti tip Reno dhe një makinë tjetër.

Aktualisht aksi ku ka ndodhur aksidenti është i bllokuar dhe policia rrugore ka devijuar trafikun.

Në vijim pritet të zbardhen të tjera detaje mbi aksidentin se si ka ndodhur dhe cilat janë shkaqet.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Анти-ковид протест во Струмица, демонстрантите бараат учебната година да продолжи без протоколи за децата

Story i radhës

Ish-ministri Mbrojtjes Anton Kolaj rrëfen për Rugovën: “Nuk bëhet lufta me sakica… por punoni për të, e mos folni”!

Të fundit nga