“A merr vesh nga futbolli apo aq sa gjyshja ime?” Beniada Nishani i përgjigjet ndjekësit

Beniada Nishani pas daljes nga “Big Brother VIP”, ka nisur një tjetër rrugëtim.

Modelja së fundi është bërë pjesë e një emisioni sportiv.

Kur ishte pjesë e formatit, asaj iu realizua një ëndërr që kishte të bënte me të qenit prezantuese në një emision.

Asaj iu propozua “Procesi Sportiv” dhe sigurisht që modelja pranoi.

Por përtej kësaj, modelja tha se nuk merr vesh nga futbolli por sipas saj do të mësojë rrugës.

Image

Beniada

Kështu, që fundmi në disa foto që Beniada ka publikuar në “Instagram” nga emisioni, dikush i shkruan: A merr vesh gjë nga futbolli apo di aq sa gjyshja ime.

Ky koment i ka rënë në sy edhe Beniadës e cila i është përgjigjur me një emoji duke qeshur me lot.

Si duket ish banorja i ka marrë gjërat me shumë sportivitet.

Ndërkohë, po ashtu Beniada është pjesë e “E diell” ku ka një rubrikë që e prezanton me Argjira Spancën.

Image

Foto nga Instagrami

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Tirana publikon listën e emrave që veshin fanellën kuqezi

Story i radhës

Edhe Belgjika dëbon diplomatë rusë

Të fundit nga