Скоро 15 милиони денари за една недела завршија  кај играчите благодарение на СУПЕР МИЛИОНЕР, МИЛИОНЕР  и МИНИ ЏЕК ПОТ

 Помина уште една богата недела, која донесе приближно 15 милиони денари, благодарение на СУПЕР МИЛИОНЕР, МИЛИОНЕР и МИНИ ЏЕКПОТ добивките.

 МИЛИОНЕР ЏЕКПОТ добивката на Видеолотарија Касинос Австрија оваа недела радуваше двапати. Добитната серија започна во Ченто  каде МИЛИОНЕР ЏЕКПОТ на 22.02.2022  на И.М му донесе фантастични  1.578.893. Три дена потоа, беше регистриран новиот МИЛИОНЕР ЏЕКПОТ вреден неверојатни 1.668.827 денари. Овојпат добитникот С.И. се радуваше во  Спортлајф во Скопје на 25.02.2022.

Мината недела  играчите се радуваа и на МИНИ ЏЕКПОТ добивките кои кај нив однесоа  вкупно 1.919.424 денари.

Радоста на добивките ја крунисавме со најпосакуваниот СУПЕР МИЛИОНЕР ЏЕКПОТ вреден 9.544.085 денари, кој беше освоен на 26.02.2022.

Почна нов месец, а со него и обновени надежи дека играта и забавата можат да донесат голема радост. Се очекуваат нови добитници на МИЛИОНЕР ЏЕКПОТ, со суми од 1.200.000 до 1.800.000 денари, како и на фантастичниот СУПЕР МИЛИОНЕР ЏЕКПОТ, кој достигнува до 12.000.000 денари.

#ИграјЗаЗабава #ИграјОдговорно #Jackpot #VLT

Story i mëparshëm

Kështu duket Markhalivka një ditë pas goditjes së sulmeve ajrore

Story i radhës

Rusia do të kthejë diplomatët rusë nga SHBA në Moskë

Të fundit nga