Zv/ministri Rexhepi në takim pune me kryetarin e komunës së Tearcës Nuhi Neziri

Zëvendës ministri i transportit dhe lidhjeve Beki Rexhepi sot reyalizoi takim pune me kryetarin e komunës së Tearcës Nuhi Neziri. Në fokus të takimit ishin çështjet që i tangojnë banorët e Tearcës, ku ministri Rexheoi shprehu gatishmëri dhe mbështetje maksimale në realizimin e projekteve infrastrukturore për zhvillimin e mëtutjeshëm të kësaj komune dhe përmirsimin e kushteve të jetesës.

‘Edhe njëherë dëshmojmë se mbetemi te përkushtuar në realizimin e projekteve kapitale në tërë teritorin e vendit- thotë Rexhepi

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Befason Mickoski: Ne jemi sërish ndër më të korruptuarit në Evropë

Story i radhës

Sejdini: Sulmi ndaj Dukës akt i turpshëm, u sulmua futbolli shqiptar!

Të fundit nga