Zbulohet çmimi apartamentit që fitoi Arjola Demiri në Big Brother VIP

Banorja që doli më e fituar nga Big Brother VIP ishte Arjola Demiri.

Ajo fitoi nga produksioni një apartament.

Mësohet se apartamenti i Arjolës ka kushtuar 200 mijë euro, pra sa dyfishi i çmimit të madh që do të fitohet në fund të reality show.

Aktorja tashmë do shijojë jetën e re në banesë së bashku me tre fëmijet e saj.

Natën që fitoi apartamentin, Arjolës i qëlloi edhe bileta e rikthimit për në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, mirëpo u eleminua një javë para finales.

Tashmë gara mes katër konkurentëve është për çmimin e madh!

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Renditja tabelare dhe superndeshjet e Superligës në xhiron e radhës

Story i radhës

Ushtria gati për pushtim, por kush janë bashkëpunëtorët e Rusisë në Ukrainë?

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish