(VIDEO) Muhamed Zekiri paraqitet në gjykatë

Para pak çastesh Muhamed Zekiri është paraqitur në gjykatën penale, pasi gjatë ditës së sotme prokuroria ka nisur hetim ndaj tij, nën dyshimin se ka keqpërdorur detyrën dhe autorizimit zyrtar në Qeveri.

Kujtojmë që Zekiri në Facebook ka njoftuar për dorëhqjen e tij të parevokueshme.

Gjithsesi mbetet për tu parë se çfarë do të vendos Gjykata Penale në lidhje me rastin e Zekirit.

 

Story i mëparshëm

Grubi: BDI përshëndet gatishmërinë e LSDM-së dhe VMRO-së për heqjen e “20%” nga Kushtetuta

Story i radhës

Në finale dy skuadra shqiptare

Të fundit nga