Vesa Luma dhe djali i saj infektohen me COVID-19

Bota e Yjeve27 janar 2022

Fejohet ylli i “Home Alone”

Macaulay Culkin dhe Brenda Song janë fejuar, sipas disa raportimeve të tabloideve ndërkombëtare.
Ylli i “Home Alone”, 41-vjeç, ia bëri propozimin pas lindjes së fëmijës së tyre, djalit nëntëmuajsh, Dakota, konfirmoi…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Aktakuzë ndaj gjermanes që radikalizoi fëmijët në Siri

Story i radhës

60 mijë euro për 3 minuta

Të fundit nga