Vdekja e gruas në Prizren, deklarohet policia

Një grua ka vdekur dje në Prizren.

Sipas familjarëve asaj nuk i është dhënë tretman mjekësor dhe si pasojë viktima ka vdekur pas një kohe të shkurtër.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. 

“Prizren /21.05.2024 – 02:44. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se viktimës femër kosovare nuk i është dhënë tretman mjekësor dhe si pasojë viktima ka vdekur pas një kohe të shkurtër. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në njoftim.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

I riu përfundoi në spital me plumb në këmbë, policia zbardh ngjarjen: U plagos nga kushëriri

Story i radhës

“Do ta njohim Palestinën”, kryeministri spanjoll duartrokitet në parlament

Të fundit nga