Vanessa Hudgens ka një problem me planifikimin e dasmës

Vanessa Hudgens po mendon se si po shkojnë planet për dasmën e saj të ardhshme me të fejuarin Cole Tucker.

Alumja e High School Musical, 34, tha në një xhirim për fushatën e saj të fundit Caliwater se ndërsa po argëtohej me zbulimin e planeve të dasmës me Tucker, 27, ajo gjithashtu ka gjetur shumë gjëra për atë që duhet të vendosë në të gjithë ngjarjen.

“Është e egër,” tha Hudgens në ngjarjen e mbajtur të enjten në Zuma Beach në Malibu, Kaliforni. “Është çmenduri, industria e dasmave.”

Aktorja shtoi se planifikimi për të gjithë ceremoninë ka qenë “një lloj marramendës” deri më tani, veçanërisht kur bëhet fjalë për të gjitha vendimet që duhet të marrë një nuse.

“Shoqja ime më e mirë po martohet gjithashtu,” shpjegoi Hudgens. “Dhe ajo po e kalon atë dhe unë thashë: “Zoti im, fustanet janë kaq të shtrenjta.”

Story i mëparshëm

LDK: Qeveria u kurthua e ra në grackën e Serbisë, s’diti ta shfrytëzojë administratën Biden për njohjen reciproke

Story i radhës

Bruksel/ Inaugurohet statuja e Nënë Terezës në kishën “Notre Dame de Laeken”

Të fundit nga