Uzuni fantastik

Uzuni fantastik, e detyron portierin të shënojë autogol

Granada e ka ngushtuar epërsinë ndaj Valencias në 2:1.

Ishte sulmuesi shqiptar, Myrto Uzuni i cili depërtoi bukur nga e majta dhe goditja e tij e preku porterin Domenech, i cili e dërgoi topin në rrjetë.

Ai është në formën më të mirë të mundshme.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Grubi: Lavdi e përjetshme familjes Jashari dhe të gjithë dëshmorëve të lirisë së Kosovës!

Story i radhës

Bëhuni më të kënaqur me jetën, ne ju japim 10 këshilla të shkëlqyera për lumturinë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish