Thaçi: “E Majta” po të ketë forcë, fillon luftë

Në Klan Debat kreu i PDSH-së, Menduh Thaçi ka kritikuar bashkëpunimin e partive shqiptare me partinë e Majta. Sipas tij diskursi i kësaj partie tregon se sa antishqiptare është.

“Levica nuk ta pranon pavarësinë e Kosovës, ndërsa me pas takat ajp të bënë edhe luftë, lufta të shkatërron. Një Levicë del ta gris letrën ku shkruan gjuha shqipe. Asaj po i dhe takat ta gris edhe surratin”, tha Thaçi.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Tetovë, porosia e drejtoreshës së shkollës : Vajzat të mos vijnë me midis cullak e gjoksin jashtë!

Story i radhës

Dështon Edin Dzeko

Të fundit nga