Tentoi të grabiste një pikë të këmbimit valutor, del fotoja e ‘skifterit’ në Durrës

Ky që shihni në foto është autori i tentativës së grabitjes së pikës së këmbimit valutor në Durrës, me pistoletë lodër.

Burime policore për gazetaren Klodjana Haxhiaj thanë se bëhet fjalë për shtetasin Erind Lubishta, 29 vjeç.

I cili mëngjesin e sotëm tentoi të grabiste një pikë të këmbimit valutor në lagjen nr.1 të Durrësit.

Në momentin e arrestimit, i riu kishte me vete edhe pistoletën lodër, që përdori gjatë tentativës së grabitjes.

Story i mëparshëm

Zbardhet agjenda e zyrtarit kanadez që viziton Kosovën; në fokus paqja, siguria dhe dialogu Prishtinë-Beograd

Story i radhës

“Cilat janë dobësitë tuaja?” Pesë mënyra për t’u përgjigjur në një intervistë pune

Të fundit nga