Supersfida Tirana-Kukësi, masa të rrepta sigurie në “Air Albania”!

Supersfida Tirana-Kukësi, masa të rrepta sigurie në “Air Albania”!

Në orën 16:45 do të startojë në “Air Albania”, supersfida mes Tiranës dhe Kukësit.

Një përballje tepër interesante, e cila pritet të jetë përcaktuese për sa i perket objektivave të të dyja skuadrave.

Vlen të theksohet fakti, se para këtij dueli, ka pasur një interes të madh të forcave të rendit, të cilat duket se kanë blinduar “Air Albanian”, për të shmangur ndonjë problematikë të mundshme. Në këtë duel është konfirmuar edhe prezenca e tifozërive, që pritet të jenë tepër të zjarrtë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

5 çelësa, zgjidhni 1 dhe zbuloni sekretin që fshihet brenda jush

Story i radhës

Berisha: Nënë Liza heroinë, shteti barbar i prishi shtëpinë sepse do të ndërtojë kulla

Të fundit nga