Stuhia Eunice në Angli: Pema gjigante shkulet nga vendi prej erërave të forta

Erërat e forta janë kthyer në një problem të madh ditëve të fundit për britanikët.

Në qytetin Bude të Anglisë, erërat e forta kanë filluar të shkatërrojnë pjesë të ndryshme të vendit.

Stuhia Eunice po shkul nga vendi pemë të mëdha, si dhe po rrënon kulmet e shtëpive.

Një video e publikuar së fundmi nga BBC tregon më së miri forcën e stuhisë Eunice.

Një pemë gjigante shkulet nga vendi dhe rrezikon qytetarët, si pasojë e stuhisë.

Shikoni videon më poshtë. 

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shmangni pagjumësinë pa ilaçe

Story i radhës

Zvicra fut Kosovën në listën e vendeve me rrezikshmëri të lartë për shkak të Covid-19

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish