Stuhi me breshër e erë të fuqishme në Prishtinë, pamjet

Prishtina25 qershor 2022

Nënkryetari i Prishtinës demanton Muratin: Sa është punësimi real z. Ministër?

Nënkryetari i Komunës së Prishtinës, Alban Zogaj, ka demantuar të dhënat e prezantuara nga ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, lidhur me numrin e të punësuarve në Kosovë.
Në një postim në Tëitter,…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Tirana “përvëlohet” nga i nxehti, Korça përfshihet nga një stuhi breshëri

Story i radhës

Pendarovski: Propozimi i modifikuar francez shumë më i mirë se i mëparshmi

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish