Skuadra shqiptare synon mrekullinë në Tel Aviv

Skuadra shqiptare, Çairi, synon mrekullinë sonte (18.00) në Tel Aviv të Izarelit.

Vashat e Çairit luajnë ndeshjen e kthimit, ndaj Maccabi Maccabi Arazim Ramat Gan.

Ballafaqimin e parë e fituan izraelitet në Shkup me rezultat 33:30, në kuadër të rrethit të tretë të Kupës së Evropës në hendboll.

Vashat e trajnerit Bastri Latifi kërkojnë të përmbysin këtë rezultat por që do të kenë shumë vështirë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Merr fund pengmarrja në Dresden

Story i radhës

Me këtë Qeveri krimi dhe korrupsioni vetëm po thellohen

Të fundit nga