S*ks me Ronaldon dhe video duke e bërë me portugezin, ylli i “Onlyfans” trondit rrjetet sociale

Daniela Çavez disa muaj më parë tronditi me deklaratat e saj të bujshme.

Image

Daniela

Ajo ishte shprehur se kishte bërë seks me Kristiano Ronaldon dhe madje e kishte të filmuar “aksionin” me yllin portugez.

Modelja nga Kili vijon të jetë në qendër të vëmendjes në “Instagram”, gjithashtu edhe në platformën “Only Fans”.

Image

Daniela

Aty ajo shfaqet pa filtra për fansat e saj të shumtë.

 

Story i mëparshëm

Çfarë pritet nga samiti BE-Ballkani Perëndimor?

Story i radhës

Spikasin duelet në Gjilan dhe ‘Zahir Pajaziti’

Të fundit nga